O nás

Ako prví v Českej republike sme zaviedli digitálne jedálne, vínne a koktejlové lístky prezentované na iPadoch, tzv. eMenu.
Ide o veľmi elegantnú vysoko dizajnovú a jednoduchú formu prezentácie jedál, nápojov a služieb.
Naša spoločnosť je postavená na dvoch primárnych produktoch: na digitálnych jedálnych lístkoch a na inovatívnej digitálnej reklame. Vzájomne sa dopĺňajú a výsledok má v konečnom dôsledku oveľa väčší efekt na cieľového zákazníka.

Veľkú vec neurobí len jeden produkt, ale synergia medzi niekoľkými produktmi naraz!GARANTUJEME nárast tržieb O 3-6% HNEĎ V PRVÝCH troch mesiacoch!


eMenu

eMenu je budúcnosťou v prezentácii jedál, nápojov a služieb. Táto inovácia odstraňuje potrebu neu-stálej tvorby, tlačenia a aktualizovania papierových jedálnych lístkov. eMenu umožňuje jednoduchú a okamžitú zmenu cien, popisov jedál, ročníkov vín a iných položiek, ktoré sav priebehu dňa.

Reštaurácie dnes ponúkajú nielen jedlá a nápoje, ale aj mnoho ďalších služieb, ktoré sú nemenej dôležité a atraktívne. Najčastejším riešením ako rýchlo osloviť hostí a okolie s akýmkoľvek oznámením alebo informáciou sú internetové stránky, jedálenské cedule či stojany, papierové stojančeky na stole, reklama na internete, či personál.

Ale nič z tohto nezaručí, že hosť bude oslovený dostatočne. reme umožňuje všetky tieto služby zahrnúť do jednej elegantnej prezentácie, kde hosť postrehne všetko ihneď pri listovaní jedálnym lístkom.


   Waiting Area - eMenu for Waiting Area je veľká dotyková obrazovka umiestnená pred alebo vo foyer Vašej reštaurácie. Upúta pozornosť potenciálnych klientov, ktorí práve prechádza okolo reštaurácie. Jednoducho si potom môžu prezrieť elegantne nafotené menu či špeciálne akcie.

Reklama

"Zmeň, čo zmeniť môžeš, ostatné nechaj byť."Vízia spoločnosti Conceptic Media s.r.o. je stať sa popredným poskytovateľom digitálnych médií v obore gastronómie. Na dosiahnutie tohto cieľa používame tie najmodernejšie HW technológie na trhu.Chceme dosiahnuť dokonalú synergiu medzi digitálnou reklamou a svetom gastronómie. Aplikujeme novú metódu reklamného oznámenia prostredníctvom gastronomického sveta a tým sa líšime od bežnej masovej reklamy.Reference


"Už si nedokážem predstaviť prácu s klasickým tlačeným menu. Vďaka eMenu na iPade mám kompletný lístok aktualizovaný behom sekundy. Veľa funkcií, jazykové varianty , elegantné fotografie pre jednoduchý výber našich jedál, to všetko robí z eMenu perfektný predajný nástroj."

Martin Blažek
General Manager La Casa Argentina
La Casa Argentina, Asian Temple, Radonická Beseda, La Bodeguita del Medio, Café Mozart, White Horse, Pepe Lopez, Tři Století, Blue Bear Bratislava, NG Kinský, Bernard Pub, Zlatá Konvice, Sushi Hanil Žilina, Hotel Jan Maria Ostrava, Hotel Salvator Karlovy Vary, Bílý Mlýn Liberec, Černý Orel Pardubice, Krčma Váh Liptovský Mikulášlogo2
logo2
logo2
logo2
logo2
logo2
logo2
logo2
logo2
logo2
logo2
logo2
logo2

Referencie zo sveta

"After a successful trial period using eMenu iPads we decided to go ahead with their iPad menus, and we've had a very positive response."

— Abigaels of Broadway, Manhattan, New York


"eMenu International has been a very proactive, efficient and highly professional company to work with. eMenu’s iPad software is very user friendly and has been particularly effective in increasing our drink sales."

— Hailey Wagner, Sommelier, Ritz-Carlton Abu Dhabi, Grand Canal


"Our brand was founded on personal service. eMenu made sure our electronic menus complemented our excellent staff in every way."

— W hotel, Barcelona, Spain


"It definitely has the “WOW” factor we were looking for. Our customers were delighted!"

— La Oca diagonal, Barcelona, Spain


"Great food presentation is something we pride ourselves on. The eMenu screen gives our customers a preview of that experience and gets them excited about what they order."

— Sharon Melik, Crowne Plaza Dead Sea, Israel


"I confess, I thought the process of putting iPad menus into my restaurant would be one big headache. Far from it. eMenu was there every step of the way. They figured out a plan I could afford, trained my staff and even gave us a docking station they designed themselves."

— Benedetto Laiacona, Manager Porto Vivo, Huntington, NY


"We found that our customers prefer using the digital menu instead of the traditional. And our international tourists especially appreciate its multi-languague capabilities.”

— Ignacio Santelices, Restaurant & Bars Manager Marriottt International Santiago, Chile


Conceptic Česká republika s.r.o.

Nupaky 153
Praha - Východ
IČO: 28819012
DIČ: CZ28819012


Jiří Beran
Managing Partner
mob.: +420 724 286 048
mail: jiri@emenu-czech.com
Dmitry Dolgunow
Managing Partner
mob.: +420 736 736 644
mail: dmitry@emenu-czech.com
Pavel Martin
Marketing Manager
mob.: +420 602 894 581
mail: pavel@emenu-czech.comNapíšte nám.

blog-abouts25,blog-homepage151,blog-key24,blog-config150,blog-abouts23,blog-key22,blog-config148,blog-abouts21,blog-key20,blog-phpmailer.lang-key19,blog-phpmailer.lang-abouts18,blog-abouts17,blog-key16,blog-config142,blog-key15,blog-abouts14,blog-key13,blog-homepage139,blog-config138,blog-ad10,blog-homepage136,blog-homepage135,blog-ad8,blog-key133,blog-abouts132